Obec Kamenná Poruba

Stolnotenisový turnaj pre žiakov

Po januárových týždňoch plných zábav, plesov a karnevalov sa v obci Kamenná Poruba dočkali svojho aj priaznivci športu a pohybu.

Občianske združenie Sportklub KAMPO a občianske združenie NAMSAK spoločne zorganizovali už 6.ročník turnaja v stolnom tenise. Počas celého víkendu od 12.3.2010 do 14.3.2010 si mohli nielen občania obce, ale aj jej návštevníci vychutnať túto hru a zároveň sa zapojiť do súťaží.

Už v piatok sa v kultúrnom dome, v ktorom bolo pripravených 6 hracích stolov, začal voľný tréning mužov. V sobotu potom súťažili v troch kategóriách, do ktorých boli zaradení podľa veku. V nedeľu prišli na rad ženy a deti. Najmä tých najmenších sa tu stretlo naozaj dosť, takže dúfame, že o záujemcov o túto hru nebude ani v budúcnosti v obci núdza.

Medzi najlepších hráčov patril aj súťažiaci zo susednej obce Konská, Adrián Prieložný. Hoci je pripútaný na invalidný vozík, všetkým ukázal, čo dokáže pevná vôľa a bojovnosť a vo svojej kategórii starších žiakov jednoznačne zvíťazil.

Ako sa však hovorí, nie je dôležité vyhrať, ale zúčastniť sa. A za to, že sme sa mohli na takejto peknej akcii zúčastniť, je potrebné poďakovať všetkým organizátorom. Nielenže boli ochotní venovať svoj voľný čas tým, ktorí chcú urobiť niečo pre seba a pre svoje zdravie , ale počas celého víkendu sa starali o občerstvenie, fungujúce priestory a pekné ocenenie pre víťazov. 

1.deň organizovalo OZ - KAMPO Kamenná Poruba

 zúčastnených bolo 34 účastníkov v dvoch kategóriách


- dospelých
- dospelých nad 35 rokov
 

2.deň organizovalo OZ NAMSAK pre deti do 15 rokov


zúčastnených spolu 45 deti + veľký počet divákov

- mladší žiaci


1. miesto Daniel Dolník
2. miesto Petra Kasmanová
3. miesto Zuzana Chovančíková

- starší žiaci


1. miesto Adrián Prieložný
2. miesto Stanislav Tomčík
3. miesto Marián Martinka

- dievčatá


1. miesto Viktória Dávidíková
2. miesto Simona Mičúchová
3. miesto Dagmar Hauerová

 

 

 RSS | Mapa stránky | Prihlásiť
Webmaster | Obec Kamenná Poruba, © 2011 - BROS Computing, s.r.o.