Obec Klin

Kardinál Tomko (foto&video)

J.Em. Jozef kardinál Tomko navštívil našu obec. Počas slávnostnej sv. omše, ktorú spolu s ním koncelebroval spišský pomocný biskup Andrej Imrich s viacerými kňazmi, posvätil nový organ. Liturgický spev obohatil Miroslav Dvorský a náš vokálny zbor. Nasledoval organový recitál Klaudie Kosmeľovej. Po obede kardinál navštívil Oázu pri soche Krista. V príspevku aj reportáž a záznam TV Oravia a video z návštevy Oázy.

Jessica Triebeľová si z Írska priniesla zlato

17.07. 2014
Jediný boxerský klub z Oravy vycestoval za ďalším turnajom do zahraničia. Jessica TriebeľováJessica predviedla fantastické predstavenie. Mladú boxerku obdivovali všetci diváci. Presnými údermi a peknou prácou s trupom zložila írsku súperku Ciaru Brien už v druhom kole technickým K.O. Domov si s hrdosťou priniesla zlatú medailu. Viac na orava.sme.sk

Futbalisti TJ Tatran Klin 2013/2014

Futbalisti 5 družstiev ktorí nás reprezentovali  v sezóne 2013/2014.

Zhromaždenie OZ Orlovňa Klin

Dňa 11.6. 2014 sa v kultúrnom dome v Kline konalo ustanovujúce valné zhromaždenie OZ Orlovňa Klin. Bolo zvolené predsedníctvo a revízna komisia. OZ plánovalo svoju činnosť.

Výzva pre rodičov z ÚPSVaR Námestovo - poskytovanie dotácie na stravu a školské potreby v I. polroku šk.rok 2014/2015

pdf Podmienky poskytnutia dotácie na stravu a školské potreby 1.1 MB

Deň športu a kultúry (29.6.2014)

Zabavil nás Strýko Baltazár a naše deti namaľovali krásne domčeky ...

Príloha č. 1 k VZN 1/2011 - výška dotácie na prevádzku a mzdy dieťaťa MŠ a žiaka ŠKD, ŠJ

pdf Príloha č. 1 k VZN č. 1/2011 - Dotácia na dieťa, žiaka MŠ, ŠKD, ŠJ 26.5 KB

Triebeľovci si otvorili cestu na MS

05.06. 2014
Jessica a Alex nezbierajú úspechy len v boxe, ale už aj v bojovom športe. Na začiatku bolo ich snom nominovať sa na majstrovstvá sveta v kickboxe, ktoré sa konajú na jeseň v Taliansku. Zo svetového pohára WAKO si Alex a Jessica Triebeľovci priniesli zlaté medaily a tento sen sa im začína pomaly, ale iste napĺňať. Viac v článku na orava.sme.sk.
 RSS | Mapa stránky | Prihlásiť
Webmaster | Obec Klin, © 2011 - BROS Computing, s.r.o.