Obec Klin


Anketa pre občanov obce Klin - PHSR

17.04. 2014
Pozývame všetkých k spolupráci pri vypracováni základného rozvojového dokumentu pre obec s názvom "Program hospodárskeho a sociálneho rozvoja obce KLIN 2014 - 2020“. Vyplnenú anketu prosíme doručiť do 31.mája 2014 (osobne, poštová schránka OU, poštou alebo mailom).
pdf Anketa pre občanov - PHSR 135 KB
pdf Anketa - sprievodný list 86.5 KB

MS SČK: Darovanie krvi

13.04. 2014

MS SČK v Kline v spolupráci s Národnou transfúznou službou v Martine organizuje dňa 28. apríla 2014 od 8.00.hod. odber krvi v Kultúrnom dome v Kline. Pozývame všetkých darcov a aj tých, ktorí chcú krv darovať prvýkrát.

Prezentačné video v rámci projektu BTIS

Projekt „BTIS – Babiahorský informačný systém“ predstavuje prvý komplexný projekt zameraný na podporu rozvoja turistiky a informovanosti o najsevernejšom regióne Slovenska. Projekt je realizovaný Združením Babia hora, ktorého členmi je 10 obcí (vrátane tej našej) a mesto Námestovo. V rámci tohto projektu bolo pre každú obec vytvorené krátke prezentačné video.

Pochovávanie basy (1.3.2014)

Našu milú basu sme na konci fašiangu odprevadili s početným sprievodom jazdcov na koňoch.

Obecné páračky (28.2.2014)

Už 6. ročník  páračiek bol doplnený ukážkami ľudových remesiel. Sami sme vyskúšali ako sa kedysi česala vlna a priadlo. 

NÁVRH VZN o podmienkach držaní psov v obci Klin

pdf Návrh VZN o podmienkach držania psov na území obce klin 93.7 KB

Echo KLINa 1/2014

Nové číslo nášho obecného časopisu, v ktorom sa dozviete všetky aktuálne informácie o tom, čo sa udialo alebo ešte len chystá v našej obci. Dozviete sa napríklad o čom rokovalo obecné zastupiteľstvo, aké projekty boli za posledné obdobie v obci realizované či niečo o spoločenských a kultúrnych akciách. Ak sa chcete dozvedieť viac, kliknite na obrázok vľavo.

Nový organ

10.02. 2014
V roku 2013 bol do kostola zakúpený nový organ, Johannus Ecclesia D-450 od známej nemeckej firmy G.Kisselbach, spolu s drevenou organovou skriňou, ozdobenou imitáciou organových píšťal, v ktorej sú uložené reproduktory. Fotogalériu a videoukážku si môžete pozrieť tu. Taktiež si môžete prečítať článok uverejnený na webe orava.sme.sk.
 RSS | Mapa stránky | Prihlásiť
Webmaster | Obec Klin, © 2011 - BROS Computing, s.r.o.